Beni Affet Dizisi - Star TV Canlı İzle

Canlı İzle
Beni Affet yeni bölümleriyle 5 Mart Pazartesi'den itibaren 17.30'da Star TV'de...

Ana haber öncesi yayınlanan ve tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen Beni Affet dizisi 101. bölümünden itibaren Star TV'de yayınlanacak. Ankara'da çekilen dizinin oyuncuları başarılı tiyatroculardan oluşuyor.

Sınır tanımayan ve vazgeçilmez aşkların, karşılıksız sevgilerin, bu uğurda ödenen bedellerin ve intikamların, iyi insanlara karşılık kötülüğü görev edinen karakterlerin yer aldığı dizide heyecan hiç düşmeden devam edecek.

Dizinin konusu; Aşk bazen aniden gelir. Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider. Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Beni Affet sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikayesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.


İlgili Aramalar: Beni Affet,Beni Affet Dizisi,Beni Affet İzle,Canlı Beni Affet İzle,Beni Affet Canlı İzle,Online Beni Affet İzle,Beni Affet Yeni Bölüm,Beni Affet Saat Kaçta,Beni Affet Dizisi,Beni Affet Dizisi Hd,Hd Beni Affet Dizisi İzle,Beni Affet Kanal D İzle,Beni Affet Dizisi Beni Affet Canlı İzle,Beni Affet Kanal D Hd İzle

0 yorum:

 

Copyright

Copyright © 2011 TvizletHd yayınlardan yayının sahibi kanallar sorumludur.Tv yayınlarının ve logolarının tüm hakları ilgili tv kanallarına aittir.Herhangi bir yasal işlemden sitemiz sorumlu değildir. Yayın sahiplerinin isteği halinde ilgili içerikler sitemizden silinir.Bize Ulaşmak İçin iletişim'den Ulaşabilirsiniz.
Tvizlethd İnternet üzerinden Bedava , Canlı Yayın , Hd Kalitede , Donmadan Ve Kesintisiz Tv İzleme Sitesidir. götten sikiş, porno izle, sex izle